Další informace

Na této stránce jsme se snažili umístit všechny potřebné informace k pobytu při volném ubytování a odpovědi na vaše nejčastější dotazy.

 

Organizační pokyny při lyžařském pobytu se službami "balíček lyžování Hochficht" naleznete zde.

 

Myslete na to, že v penzionu nejste pravděpodobně ubytováni sami, proto se chovejte tak, aby jste si svoji dovolenou sice užili, ale svým jednáním neomezovali a nerušili druhé.

 

 

Přejeme vám příjemný pobyt ve Wizard´s clubu Lipno.

 

 

PŘÍJEZD / ODJEZD

Příjezd a ubytování je možné od 16 hodin, uvolnit pokoj v den odjezdu je třeba do 10 hodin. Případný dřívější příjezd či pozdější odjezd je možný po domluvě, ovšem pouze mimo hlavní letní sezonu. 

Prosíme vás o dodržování těchto časů, mezi 10. a 16. hodinou je třeba uvolněné pokoje uklidit a připravit pro další klienty.

 

KUCHYŇKA

Kuchyňka = kuchyňský monoblok, který je instalován v některých pokojích. Jeho součástí je chladnička s mrazícím prostorem, dřez s tekoucí teplou a studenou vodou, elektrický dvojplotýnkový vařič a spodní a horní úložná skříňka na nádobí. Najdete v ní hrnce, pánev, talíře, skleničky, hrníčky, příbory, mísku, cedník, struhadlo, prkénko, nůž, naběračku a vařečku. Kuchyňka NENÍ vybavena rychlovarnou konvicí ani mikrovlnou troubou, rozvod elektrické energie používání těchto zařízení neumožňuje !!

 

LŮŽKOVINY / RUČNÍKY 

Veškeré lůžkoviny jsou součástí ubytovací služby. Ručníky i toaletní papír jsou připraveny v počtu ubytovaných osob.

Pro chladnější období je ke každému lůžku k dispozici i doplňková fleecová deka. Ta je hostům poskytována pouze a výhradně za účelem případného zvýšení tepelného komfortu v pokoji, z kterého ji prosím nevynášejte a nepoužívejte při cestě v autě za vašimi sportovními aktivitami. Děkujeme za pochopení.

 

LYŽÁRNA

Penzion bohužel nedisponuje stavebně odděleným prostorem, ve kterém se dají uložit lyže.

V případě potřeby je třeba zimní sportovní vybavení ponechat na chodbě penzionu, lyžařské boty si můžete samozřejmě vzít s sebou do pokoje :-)

 

ÚKLID

Během pobytu si pořádek a čistotu na pokoji udržují ubytovaní sami, včetně vynášení odpadků.

Při delším pobytu jsou ručníky vyměněny po 7 a lůžkoviny po 14 dnech.Závěrečný úklid zajišťuje ubytovatel.

 

 

 

KOUŘENÍ

Všechny vnitřní prostory ubytovací části penzionu jsou nekuřácké, v penzionovém baru je kouření povoleno - mimo čas, kde jsou zde podávány večeře.

 

UBYTOVÁNÍ S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM

Pokud si chcete vzít na dovolenou i vašeho psího kamaráda, nejsme proti, při plnění následujících jednoduchých pravidel:

- PES V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NESMÍ DO POSTELE,  lůžka v penzionu jsou určena výhradně k užívání lidmi, ne psy. Je zapotřebí pejskovi vzít s sebou i jeho pelíšek či deku, na které je zvyklý odpočívat.

- PSA NIKDY NEZANECHÁVEJTE V PENZIONOVÉM POKOJI SAMOTNÉHO, bez vaší přítomnosti a dozoru.

Z těchto důvodů pobyt se psem nedoporučujeme v zimní sezoně, kdy se chystáte trávit většinu dne sportovními aktivitami, při kterých si nemůžete vzít pejska s sebou - na sjezdovce by jeho přítomnost asi nebyla smysluplná a v penzionu jej ponechat bez dozoru opravdu nelze !!

Děkujeme za pochopení a za dodržování těchto základních podmínek, bylo by jistě oboustranně nepříjemné, kdyby váš pobyt v penzionu byl nedisciplinovaností vaší či vašeho psa zkomplikován, viz. podmínky ubytování.

 

SNÍDANĚ

Snídaně nejsou součástí ubytování, ale je možné si je dokoupit. Zájem o tuto službu je nutné nahlásit předem při rezervaci pobytu.

Snídaně jsou servírované, podávané v předem domluvený čas (v rozmezí 9 - 9:30 hodin) a skládají se z: hlavní části (každý den jiné - obložený talíř, párky, míchaná vejce, paštika, pomazánka, tavený sýr...), pečiva, ovoce/zeleniny, mléčného výrobku (jogurt, pudink..), sladké oplatky, teplého nápoje (čaj,káva), studeného nápoje (limonáda, džus). Skladbu snídaně není možno připravovat jednotlivě dle přání každého klienta, individuálně z ní však můžeme vyloučit to, co vám zdravotní důvody nedovolují konzumovat (pokud nás o tom včas informujete).

 

REZERVACE A STORNO

Rezervace i eventuální strono celé objednávky ubytování nebo zkrácení sjednaného pobytu, výše stornopolatků a další se řídí rezervačními podmínkami uvedenými zde.