Lyžování na Lipně ski areál Kramolín Lipno

Balíček Lyžování Lipno je týdenní pobyt na Lipně v penzionu Wizard´s club a lyžování v jednom z předních ski areálů v Čechách - Lipno ski areál Kramolín, vzdálený od Černé v Pošumaví cca 20 km.

Cena balíčku lyžování Lipno je kalkulována individuelně v závislosti na počtu a věku osob a požadovaných službách - ubytování, stravování, skipas.....

Dopravu do Lipno ski areálu Kramolín nezajišťujeme!

 

Balíčky lyžování Lipno se řídí zvláštními rezervačními podmínkami - více na podmínky.

 

Lipno ski areál je skvělý i pro rodiny s dětmi, je zde výborná výcviková škola lyžování - Fox Park.

 

Lyžování Lipno ski areál

Lipno ski areál Kramolín je po kompletní rekonstrukci - nový a moderní, skvělé lyžování na Lipně!

Lipno ski areál - správná volba pro rodiny s dětmi i méně zdatné lyžaře.

 

K dispozici je zde celkem 7 sjezdových tratí s různou náročností a průměrnou délkou 1 km. Zasněžování všech sjezdovek - lyžování bez kamínků!

Komfortní a rychlou přepravu zajišťují 3 čtyř-sedačkové lanovky a 3 pojízdné kouzelné koberce, tedy lyžování na Lipně je bez čekání.

Kramolín má Snowpark s U-rampou s novými překážkami pro začátečníky i zkušené snowboardisty. Každý rok se zde koná český pohár ve snowboardingu a další závody. O víkendu jsou pořádány otevřené závody o hodnotné ceny.

V Lipno ski areálu je nejmodernější výukové hřiště lyžování v ČR - Foxpark kapitána Lipánka - vycházející z výukových metod alpských středisek. 3 pojízdné kouzelné koberce zaručují maximální pohodlí především pro malé lyžaře již od 3 let. Díky svému jedinečnému řešení a přátelskému přístupu instruktorů nabízí Lipno ski Foxpark Vašim dětem zábavnou, hravou a přitom velmi efektivní formu výuky lyžování. Foxpark je určen pouze pro lyžaře, výuka snowboardingu probíhá ve speciálním výukovém hřišti pro snowboarding a na sjezdovkách skiareálu.

Na Kramolíně u bezplatného centrálního parkoviště Lipno ski areálu přímo u lanovky naleznete restaurace, après ski-bary, lyžařskou školu, půjčovnu, skiservis a další služby. V těsné blízkosti se nachází Aquaworld, bobová dráha, animační programy, bowling, wellness, sportovní hala a na zamrzlém Lipenském jezeře 11 km dlouhá upravovaná bruslařská dráha.

ceník skipasů lyžování Lipno Kramolín

Lyžování Lipno