Těší nás, že jste se rozhodli využít služeb Wizard´s clubu.

 

Vyplňte prosím příslušný objednávkový formulář pro volné ubytování, balíček  lyžování Hochficht  nebo  Silvestr
s upřesněním, zda se jedná o závaznou objednávku nebo jenom o předběžný dotaz na volnou kapacitu - ten je možno zodpovědět i telefonicky na čísle +420 608 533 424.

 

          

Po odeslání vaší závazné objednávky  očekávejte její potvrzení i z naší strany  společně se zasláním podkladů ke složení rezervační zálohy. Teprve tím se stává rezervace závazná oboustranně. Není možno předpokládat, že pokud jste nám zaslali objednávku a my jsme ji nezamítli, je vše vyřízeno (čas od času se totiž bohužel stane, že k nám vaše objednávka vůbec nedorazí a my se tak nedozvíme o vašem zájmu ubytovat se u nás). Na každý dotaz se snažíme reagovat v co možná nejkratším čase. Jestliže jste od nás ani do 3 dnů nedostali žádnou odpověď, prosíme o opětovné zaslání vašeho mailu - znamená to, že muselo dojít k technické chybě a vaši zprávu jsme neobdrželi nebo vám nebyla doručena naše odpověď na ni. Děkujeme za pochopení.

 

Vždy nás potěší, když se k nám spokojení hosté vracejí. Pokud jste již u nás byli ubytováni a rádi byste využili našich služeb znovu, připomeňte nám prosím přibližné období předchozího pobytu, ověříme, zda vám z něj nevznikl nárok na  slevu  následného ubytování.

 

 

Rádi přijmeme Vaši objednávku na rezervaci!

 

Pobyt ve Wizard´s clubu je možno uhradit zcela nebo i částečně formou příspěvku od vašeho zaměstnavatele, na základě vámi zaslaných podkladů vystavíme fakturu na platbu.

_______________________________________________________________________

 

Před zasláním závazné objednávky si prosím pozorně přečtěte  rezervační podmínky. Složením zálohy na rezervaci deklarujete jejich akceptaci !!