Stravování ve Wizard´s clubu

Zimní bar

se nachází v objektu penzionu a je využíván v období mimo letní sezonu, kdy klimatické podmínky již nedovolují provoz letního zahradního občerstvení. 

Vybudován je z dřívějších sklepů, najdete zde i původní kamenné klenby. Restaurace je tvořena hlavní místností s barem + salonek, kapacita - 36 míst k sezení.

Můžete zde posedět při tlumeném osvětlení a tónech reprodukované hudby - k poslechu a zábavě (převážně česká muzika, classik rock a diskotéková muzika 60. – 70.let). Tato možnost je využívána hlavně při specielních příležitostech jako jsou oslavy, firemní večírky, silvestrovská zábava či různé tematické večery.

 

V rámci lyžařských balíčků je zde podávána snídaně a večeře, aby hosté mohli načerpat síly po celodenním lyžování a ohřát se u roztopeného krbu. Po dobu stravování se zde nekouří.

 

V letní sezoně je bar mimo provoz, abychom zajistili klid pro hosty ubytované v penzionu.

 

Letní občerstvení

je otevřeno v období, kdy to dovolují klimatické podmínky (zpravidla červen - září).

V podvečerních a večerních hodinách si zde můžete vybrat z nabídky rychlého občerstvení, pochutin a teplých i studených nápojů.  Děti se pak mohou zabavit na dětském hřišti, kde mají k dispozici pískoviště, skluzavku, houpačku a další...

více informací najdete na naší letní webové prezentaci

____________________________________________________________________________________

Mimo letní sezonu je možnost stravování pouze pro ubytované skupiny v počtu min. 10 osob, a to po předchozí domluvě při rezervaci pobytu.

 

SILVESTR

ubytování lipno

 

LYŽOVÁNÍ HOCHFICHT

ubytování lipno

 

LÉTO NA LIPNĚ