Aktuality z Frymburku - skipark opět v provozu !!!

Na Martě se zase lyžuje :)

16.01.2016 13:06

Za poslední dny napadlo ve Frymburku kolem 40 cm přírodního sněhu, a proto se ve Skiparku Frymburk od soboty 16. ledna opět lyžuje!

V provozu je od 9 do 16 hod. , funguje kotvový vlek a pojízdný pás včetně snowtubingu v dětském parku Médi Kubíka. Využít můžete 500 m dlouhou sjezdovku a dětské hřiště médi Kubíka.

Lyžování Frymburk - Skipark Frymburk

Malý, ale fajn. Tak by se dal nejlépe charakterizovat nový Skipark Frymburk na kopci Marta. Rodinný Skipark Frymburk se nachází na okraji malebného městečka Frymburk na břehu Lipna, který je vzdálen jen 7 km od Černé v Pošumaví.

 

Modernizovaný Skipark Frymburk přináší zcela novou možnost rodinného lyžování na Lipně pro ty z Vás, kteří máte raději zimní radovánky bez davů lidí v příjemném komorním prostředí s překrásným výhledem na Lipenské jezero a také hledíte na rodinný rozpočet - při ubytováním v penzionu možnost zakoupení skipasu se slevou až 30% !!!

 

Ve Skiparku Frymburk si užijete nerušené zimní radovánky s tradiční dobrotivou a přátelskou atmosférou jihočeského venkova, tak jak ji známe z našich dětských let.

 

Pro sjezdové tratě ve Skiparku Frymburk na Martě je pravděpodobně nejvýstižnější synonymum  "široké a přehledné dálnice", které nabízejí ideální možnosti pro výuku dětí a začátečníků, ale také dostatek prostoru pro dobře říznutý carvingový oblouk. Kromě bezpečné jízdy si na obou sjezdovkách Skiparku Frymburk vychutnáte překrásný výhled do okolí, který jen tak nikde nenajdete.

 

Zábavná výuka lyžování v dětském parku Médi Kubíka se snowtubingem

Vaše děti zažijí v novém dětském parku Médi Kubíka se dvěma „kouzelnými koberci", snowtubingem, kolotočem a celou řadou zábavných atrakcí nefalšovanou radost z lyžování, která jim vydrží i v pozdějších letech.

 

 

 

  • Moderní a prostorný dětský park Médi Kubíka se dvěma pojízdnými koberci a celou řadou zábavných atrakcí pro děti
  • Lyžařská škola Médi Kubíka pro děti a začátečníky se zábavnou formou výuky
  • Lyžařská půjčovna pro děti i dospělé (lyže, snb, běžky, saně, aj.)
  • Zábavná snowtubingová dráha v délce 115 m s klopenými zatáčkami
  • Dvě široké a přehledné sjezdové tratě „Relax“ 620 m a „Tiger“ 650 m ideální pro děti a začátečníky
  • Večerní lyžování pod umělým osvětlením
  • Moderní „odhlučněná" sněžná děla schopna zasněžit dětský park i obě sjezdovky
  • Výkonná rolba pro kvalitní úpravu sjezdovek
  • Kompletně opravený vlek (poma) s přepravní kapacitou 900 os. /hod
  • Bezplatné parkoviště přímo u dětského parku