Lyžování Hochficht

Balíček Lyžování Hochficht je týdenní pobyt v penzionu Wizard´s club Lipno s kompletním servisem - ubytování v penzionu na Lipně a lyžování na Hochfichtu v Rakousku. Hochficht skiareál je vzdušnou čarou přes Lipno cca 14 km od penzionu a najdete zde 5 kotvových vleků, 3 čtyřsedačkové lanovky, zastřešený pojízdný pás, pojízdný koberec v dětském parku a řadu dalších vymožeností, které vám lyžování v tomto areálu zpříjemní.

21 km sjezdovek všech obtížností - až 3,4 km dlouhé sjezdovky pro rodiny i začátečníky, široké carvingové tratě, vzrušující závodní FIS sjezdovky, snow-crossová dráha, funpark pro snowboard a freestyle - to vše ve skiareálu jen pár kilometrů od Lipenského jezera.

 

Lyžování na Hochfichtu

Balíček Hochficht nabízí možnost lyžování pro všechny věkové kategorie v Alpské kvalitě a útulné ubytování v penzionu na Lipně.

Vzdálenost na parkoviště Hochficht skiareálu kolem jezera Lipno (přes obec Nová Pec) činí 45km a trvá přibližně hodinu. Hochficht začíná s provozem v 9 hodin a lyžování je do 16 hodin. V případě dopravy skibusem je odjezd v cca 8 hodin, autobus zůstává po celou dobu lyžování na parkovišti Hochfichtu a zajišťuje vám možnost odpočinku a občerstvení (od nás budete mít každý den svačinový balíček+vám uvaříme teplý nápoj do vašich termosek). Po ukončení lyžování na Hochfichtu následuje návrat zpět na Lipno do penzionu, kde bude pro vás připravena teplá večeře.

Součástí balíčku lyžování Hochficht je i odpočinkový program - buď 1 hodina koupání v aquaparku Frymburk (11km) nebo 1 hodina bowling v Horní Plané (7km).

 

 

Lyžování Hochficht Ski areál v Rakousku

Z vrcholu kopce Hochficht v nadmořské výšce 1388m je velmi pěkný výhled na Šumavu a Lipno. Hochficht je špičkový areál zimních sportů na Šumavě, největší rakouský skiareál mimo Alpy. Jednou z mnoha jeho předností je také snadná a rychlá dostupnost, 3 hodiny jízdy autem z Prahy, hned u hranic, bez nutnosti platit rakouskou dálniční známku. Lyžování na Hochfichtu snese srovnání s menšími alpskými středisky a díky velmi výhodným slevám pro rodiny s dětmi a mládež je cenově výhodnější než mnohé české renomované skiareály.

 

Hochficht ski

Letos byla zbudována zbrusu nová Skiaréna Hochficht - zázemí hned u hlavního parkoviště s restaurací, dětským koutkem, půjčovnou a obchodem Intersport, lyžařskou školou a horskou službou. Při lyžování v komplexu Hochficht jsou vám k dispozici vyhřívané chaty, lyžařský kolotoč, pro děti Kids Park se cvičným vlekem a kouzelným kobercem. Moderní zasněžování pokrývající 100% sjezdovek zaručuje sněhovou jistotu - lyžování na Hochfichtu je bez kamínků!

 

Pro milovníky lyžování jsme i letos, tak jako v letech předchozích, připravili pobytový balíček ve Wizardu spojený s lyžováním na rakouském Hochfichtu, a to za velmi výhodné ceny. V některých turnusech je dokonce pro děti možnost strávit u nás týden zdarma nebo s velkou slevou.

 

LYŽAŘSKÉ BALÍČKY HOCHFICHT  -  POPIS SLUŽEB V BALÍČKU

 

6x ubytování, 6x polopenze, 5x svačinový balíček + teplý nápoj s sebou

Hochficht skipas dle volby délky lyžování (5 dní, 4 dny, 3 dny)

vstupné na 1 hodinu do aquaparku Frymburk

 

Balíček lyžování Hochficht = 6 nocí ubytování na Lipně (příjezd neděle po 16. hodině, odjezd sobota po snídaních do 10 hodin) + lyžování na Hochfichtu od pondělí do pátku s možností výběru ze 3 druhů skipasů:

     5/5  - pětidenní skipas, lyžování denně pondělí - pátek

     4/5  - čtyřdenní skipas, lyžování denně pondělí - pátek

     3/5  - třídenní skipas, lyžování denně pondělí - pátek

 

podrobný popis služeb v balíčků lyžování Hochficht 2016 zde:

 

Díky dobře fungující spolupráci s lyžařským areálem Hochficht vám tento balíček nabízíme za velmi zajímavou cenu

     děti a mládež (2 - 18 let) dle věku a skipasu: od 2.990 Kč

     dospělá osoba (nad 18 let): od 5.890 Kč

 

Akce pro děti do 10 let - možno využít vždy pro 1 dítě v doprovodu minim. 2 dospělých osob - v termínech jarních prázdnin cena balíčku pouhých 1.990 Kč

 

Možnost dokoupit dopravu skibusem na Hochficht a zpět za cenu 1.100 Kč/osoba - bez rozdílu věku a typu skipasu.

 

KOMPLETNÍ CENÍK BALÍČKU LYŽOVÁNÍ HOCHFICHT

 

Balíček lyžování Hochficht se řídí zvláštními rezervačními podmínkami - více na podmínky.

______________________________________________________________________________

 

KRATŚÍ POBYTY SE SKIPASEM  -  POPIS SLUŽEB V BALÍČKU

 

TYP POBYTU A

Příjezd neděle po 16. hodině, odjezd pátek po snídaních do 10 hodin + lyžování na Hochfichtu od pondělí do čtvrtka, vlastní doprava

5x ubytování (neděle - pátek)                    5x polopenze                    4 denní skipas (pondělí - čtvrtek)

 

Děti 3 - 10 let                (rok narození 2006 - 2013)              2.790 Kč

Děti 10 - 15 let              (rok narození 2001 - 2005)              4.390 Kč

Osoby nad 15 let         (rok narození 2000 a dříve)              5.590 Kč

______________________________________

 

TYP POBYTU B

Příjezd neděle po 16. hodině, odjezd čtvrtek po snídaních do 10 hodin + lyžování na Hochfichtu od pondělí do středy, vlastní doprava

4x ubytování (neděle - pátek)                    4x polopenze                    3 denní skipas (pondělí - středa)

 

Děti 3 - 10 let                (rok narození 2006 - 2013)              2.490 Kč

Děti 10 - 15 let              (rok narození 2001 - 2005)              3.490 Kč

Osoby nad 15 let         (rok narození 2000 a dříve)              4.690 Kč

 

 

 

Pobyt se skipasem na Hochficht se řídí zvláštními rezervačními podmínkami - více na podmínky.

 

Skiareál Hochficht