Organizační informace k lyžařskému balíčku Hochficht 2016

 

Ubytování:

6 nocí (neděle - pátek) - příjezd po 16. hodině, odjezd do 10 hodin

Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení, u některých je i kuchyňská linka. Při kalkulaci balíčku je vycházeno ze základní ceny ubytování bez kuchyňky a jednotlivé pokoje jsou obsazovány tak, jak to nejlépe vyhovuje provozním podmínkám v daném termínu. Při standartní ceně balíčku proto typ pokoje nelze garantovat.

Pokud je kuchyňka vaší prioritní podmínkou ubytování, je nutno tento požadavek uvést při objednávce - vaše přání budeme respektovat a takovýto pokoj zarezervujeme speciálně pro vás, cena balíčku pak bude navýšena o doplatek dle aktuálního ceníku pro volné ubytování.

 

Stravování:

6x snídaně (pondělí - sobota) - servírovaná v čase 7 - 8 hodin, v sobotu 8.30 - 9 hodin

postupně se vystřídá salám, sýr, vejce, párky, paštika, pomazánka, jogurt, marmeláda aj. + pečivo + teplý nápoj (káva, čaj)

 

5x svačinový balíček (pondělí - pátek) - obdržíte při snídani

obložené pečivo, balený studený nápoj, jablko či jiné ovoce, sušenka,čaj nebo káva do vašich termosek

 

6x večeře (neděle - pátek) - servírovaná v čase 18 - 19 hodin

v neděli po příjezdu večeře jednotná

v další dny pak polévka + pokrm vámi vybraný v předchozí večer, v nabídce zpravidla 2 - 3 možnosti

nápoje nejsou zahrnuty v ceně stravování a jsou klientem hrazeny hotově při ukončení pobytu

 

Skipas:

Vámi předem zvolený skipas (5/5, 4/5 nebo 3/5) dostanete v neděli po příjezdu na penzion, karta je zálohována částkou 100 Kč/kus.

Čipovou kartu dobře opatrujte, v případě její ztráty nelze vystavit duplikát a její hodnota propadá bez možnosti náhrady.

Při odevzdání nepoškozeného skipasu na konci pobytu vám bude kauce v plné výši navrácena.

 

Bazén:

koupání ve Wellness hotelu Frymburk - vlastní doprava

součástí balíčku je též hodinové vstupné do bazénu pro každou dospělou osobu nebo rodinné vstupné pro rodiče s dětmi

 

Skibus:

není součástí základního balíčku - možno objednat za doplatek 1.100 Kč

Skibus odjíždí z Černé v Pošumaví v 8 hodin (o případné změně jste včas informováni). Nástupní místo je autobusové nádraží, kam vás první den doprovodíme a "předáme" řidiči.

Je nezbytné, aby byl daný čas odjezdu dodržován - jestliže nebudete na nástupním místě včas autobus příliš dlouho nečeká a odjede bez vás, aby nedocházelo k velkým zdržením a na nedochvilnost jedinců nedopláceli všichni cestující. Pokud se určitý den cesty nezúčastníte, je korektní řidiče o vaší absenci informovat - osobně či prostřednictvím dalších spolucestujících nebo ubytovatele.

Cesta na Hochficht trvá cca 60 minut, takže v 9 hodin, kdy vleky zahajují provoz, jste již zpravidla v areálu. Autobus zůstává po celý den na parkovišti a je vám přístupný, můžete si v něm ponechat osobní věci nebo od řidiče zakoupit drobné občerstvení.

Provoz skiareálu končí v 16 hodin, poté je návrat zpět. V případě nepříznivého počasí je možný odjezd i dříve - o čase pak rozhoduje většina.

Každý den jste na sjezdovku dopravováni stejným vozem, lyže jsou přes noc ponechávány v autobuse a na penzion si s sebou berete pouze lyžařskou obuv. 

____________________________________________________________________________________________________________________

 

Přejeme vám příjemný pobyt a přízeň počasí, aby vaše lyžařská dovolená byla plná sluníčka, pohody a nezapomenutelných zážitků.